PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

KARTA STAŁEGO KLIENTA

Bardzo nam miło przedstawić Państwu program lojalnościowy dla stałych Klientów butiku YOURsize XXL.

Proponowana Karta Stałego Klienta YOURsizeXXL dla Klientek stacjonarnych gwarantuje wszystkim Uczestnikom liczne przywileje i korzyści płynące z zakupów.

Rabaty gwarantowane: 5% rabatu na cały asortyment naszego sklepu w regularnych cenach.

1

Pierwszeństwo w dostępie do informacji o nowych kolekcjach, promocjach czy wyprzedażach. 

Jako Klubowicz będziesz otrzymywać sms-y lub e-maile z informacjami o ofertach specjalnych.

Planujemy również wprowadzić możliwość, aby każdy Klient zarejestrowany w naszym sklepie internetowym mógł także zbierać punkty rabatowe za zakupy produktów. Chcemy Was także nagradzać za wystawienie nam pozytywnej opinii w wizytówce Map Google. Po zgłoszeniu wystawienia pozytywnej opinii YOURSIZEXXL otrzymasz kupon rabatowy w wysokości 50 złotych, do wykorzystania zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i online.

WYSTAWIAJ OPINIE O NAS!

Ewa Litwin
Ewa Litwin
13. Luty, 2024.
Piękna kurtka dla grubasa! Opis rozmiaru- suuper. Wszystko zgodne z opisem. Kontakt ze sklepem bardzo przyjemny i szybki. Wysyłka natychmiastowa. Polecam! ❤️
Biuro Rachunkowe RGJ
Biuro Rachunkowe RGJ
10. Listopad, 2023.
Super sklep. Miła sprzedawczyni. Dobre gatunki materiałów i ciekawe fasony.
beata walecka
beata walecka
9. Listopad, 2023.
Fajne ciuszki i fajna Pani Magda👍
Gabriela Tauer
Gabriela Tauer
1. Listopad, 2023.
Serdecznie polecam! (-:
Beata Gruszka-Surzyn
Beata Gruszka-Surzyn
28. Maj, 2023.
Ten sklep nie jest taki sobie on jest po prostu świetny! Zamawiałam już w tym sklepie kilkakrotnie , jestem osobą puszystą i nigdy nie zostałam z pustym koszykiem. Pani Magda zawsze super doradzi , nie mam problemu z zakupem sukienki , spodni , bluzeczki w odpowiednich dla mnie rozmiarach. Wysyłka jest ekspresowa a towar jest jeszcze lepszy niż na zdjęciach i gatunkowo bardzo dobry !!! Będę jeszcze nie raz korzystać z usług tego sklepu. Bardzo polecam ten sklep osobą puszystym !!!

W naszym programie lojalnościowym mamy również

OFERTA URODZINOWA

Każdemu uczestnikowi programu, zarówno klientowi stacjonarnemu jak i zarejestrowanemu klientowi sklepu internetowego  przysługuje rabat urodzinowy, który uprawnia do  zakupów w naszym butiku z rabatem 10% na nieprzeceniony asortyment. Rabat ważny jest przez cały miesiąc, w którym Klientka ma urodziny, tj. w mcu który podała przy rejestracji. Rabatu urodzinowego nie łączy się z innymi promocjami. Oferta jest skierowana wyłącznie do klientów posiadających Kartę Stałego Klienta bądź zarejestrowanych w sklepie internetowym.  Aby dokonać zakupu w sklepieonline z rabatem urodzinowym, należy zwrócić się z wyprzedzeniem, drogą e-mailową o przyznanie stosownego rabatu, a następnie po otrzymaniu kodu rabatowego dokonać w ciągu miesiąca, w którym ma się urodziny, zakupu z wykorzystaniem przyznanego kodu.

Karta upominkowa

Zdarza się Wam kupować upominek osobie, której preferencji nie znacie zbyt dokładnie?

 Czy kiedykolwiek otrzymaliście prezent, z którego nie byliście zadowoleni? Jeśli odpowiedź na jedno z tych pytań była twierdząca, to Karta Podarunkowa YOURsizeXXL jest rozwiązaniem, dzięki któremu zyskujecie pewność, że Wasze prezenty zawsze będą wyjątkowe. Karta Podarunkowa jest bowiem nowoczesnym i praktycznym prezentem, dzięki któremu obdarowana osoba ma szansę wyboru upominku według indywidualnych preferencji. Dostępna jest tylko stacjonarnie w Bydgoszczy.