O NAS

Szukasz wysokogatunkowych damskich ubrań w rozmiarze xxl?! Zapraszamy do nas!

O-nas-nr1-20220205_145105

Ponad 6 lat na rynku plus size - Markowa odzież dla puszystych kobiet z klasą w Bydgoszczy

Na rynku plus size jesteśmy ponad 6 lat. Prowadzimy w Bydgoszczy sprzedaż stacjonarną  markowej odzieży dla puszystych kobiet z klasą. Mamy ciekawe doświadczenie w branży, poprzez osobisty, wieloletni kontakt z naszymi wspaniałymi i  niezwykłymi Klientkami XXL. Zawsze bardzo się staramy i słuchamy głosów naszych puszystych kobiet, które chcą, tak jak my, czuć się wyjątkowo i swobodnie wyrażać siebie. W życiu tak jak z modą, trzeba nadążać za trendami. Przedłużający się czas trwania pandemii zmienił wiele naszych przyzwyczajeń. Dlatego, wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, wprowadzamy od 2022 roku w naszej ofercie także sprzedaż online

Sklep internetowy plus size - Ekskluzywna odzież dla puszystych kobiet w każdym rozmiarze

Znasz i lubisz naszą wyselekcjonowaną  i ekskluzywną odzież damską dla puszystych, a potrzebujesz kolejnej pary spodni w dużym rozmiarze? Nie musisz już jechać 50 czy 100 km po swoją ulubioną markę czy fason. Teraz wystarczy, że przejrzysz ofertę naszego sklepu internetowego plus size i wybierzesz sprawdzony już model ubrania xxl w odpowiednim rozmiarze.Gdy jesteś z odległych od Bydgoszczy miejscowości, wreszcie, zamiast składać zamówienia przez telefon, możesz już bez telefonicznych rozmów czy  przesyłania/odbierania zdjęć, swobodnie i w każdym dowolnym czasie, dokonywać u nas  zakupy online! Cieszymy się, a w razie jakichkolwiek kłopotów zawsze chętnie Ciebie wesprzemy i pomożemy, bo stawiamy na dobry kontakt i obsługujemy tak, jak byśmy chciały być same obsługiwane!

ZAPRASZAMY DO NASZEGO PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO

Z naszym programem lojalnościowym dostaniesz :

Moda Plus Size - Profesjonalna pomoc i przyjazna atmosfera w poszukiwaniu idealnych ubrań dla puszystych

Poglądową ofertę naszego sklepu znajdziesz w zakładce Moda Plus Size, a najbardziej bieżącą ofertę na naszym profilu na Facebooku i Instagramie. Korzystając z naszych propozycji   otrzymasz profesjonalną pomoc w czasie poszukiwania najlepszych produktów w dużych rozmiarach i sympatyczną atmosferę zakupów stacjonarnych czy online.

Odzież plus size z klasą - Nasze doświadczenie i elastyczne podejście do klienta

Jesteśmy bardzo elastyczni i otwarci do klienta. Znamy się na tym co robimy, także  z osobistego doświadczenia. Przez wiele lat same poszukiwałyśmy damskiej odzieży z klasą, w rozmiarach plus size. Choć w ostatnich latach polski rynek zaczął wreszcie szanować potrzeby puszystych kobiet i znacznie poprawiła się oferta plus size to nadal trudno znaleźć coś dobrego gatunkowo, a jednocześnie innego, kuszącego albo zwyczajnie prostej, nieudziwnionej klasyki, z wysokogatunkowych tkanin, szczególnie w tych już nieco większych rozmiarach, czyli ponad 52. 

Specjalizujemy się tylko w damskiej odzieży w dużych rozmiarach i tylko takich producentów szukamy. Nie robimy tego przy okazji a tylko i wyłącznie.

Odzież plus size z klasą - Nasze doświadczenie i elastyczne podejście do klienta

Stawiamy na zbudowanie dobrych kontaktów z klientem, każdego traktujemy z szacunkiem i kulturą. Wyznaczając standardy obsługi zawsze wzorujemy się na tym jak my sami byśmy chcieli  być obsłużeni przez innych, w każdym miejscu, w którym się pojawiamy.Wsłuchujemy się zatem w potrzeby i preferencje naszych  klientek i staramy się sprostać ich oczekiwaniom. Każdy klient jest dla nas bardzo ważny, dlatego tak zależy nam na konstruktywnych opiniach nie tylko samych produktach, ale również o całym procesie zakupów u nas –zarówno stacjonarnych  jak i  online, czyli  również składania  zamówienia i  jego realizacji. Szczególnie w przypadku internetowych zakupów opinie to dla nas ważny kanał informacyjny, aby dowiedzieć się co nie działa w sklepie tak jak powinno i móc to poprawić. Staramy się zatem gratyfikować dodatkowo osoby, które poświęciły nam swój cenny czas wystawiając opinię o nas. Jesteśmy także elastyczni i zapewniamy obsługę stacjonarną również poza godzinami otwarcia – w czasie dogodnym dla puszystych kobiet.

Odzież xxl w Bydgoszczy, odzież damska xxl online. Rozmiar nie gra roli, a piękno nie ma wymiaru.

Oferowana przez nas odzież plus size to wyrafinowane kolekcje odnoszące się do współczesnej puszystej kobiety. Niezależnie od trendów nasze ubrania w dużych rozmiarach charakteryzuje jakość i nowoczesność! 

NASZE CERTYFIKATY

Z przyjemnością chcemy się poszczycić uzyskaniem tytułu Laureata Plebiscytu ORŁY HANDLU 2021 oraz certyfikatów FIRMA GODNA ZAUFANIA 2018 i 2022!